Aracını satmak isteyenlere OTOKOÇ 2. El’den anında ve değerinde nakit ödeme

Otokoç 2. El’in satın alma hizmetiyle müşteriler araçlarını Otokoç Otomotiv teminatıyla, kıymetine ve anında nakit avantajıyla satma imkanına kavuşuyor.

Otokoç 2. El, anında nakit ile araç satın alma hizmetiyle müşterilere araçlarını inançlı şartlarda ve zamandan tasarruf ederek satma fırsatı sunuyor.

Otokoç 2.El web sitesinde araçları yaşına, modeline, donanımına ve hasar durumuna nazaran değerlendirilip, istedikleri şubeden ekspertiz randevusu alıp ayrıntılı incelendikten sonra Otokoç 2. El web sitesinde ya da şubelerinde fiyatlandırılan müşteriler, böylece satış süreçlerini rastgele bir sürpriz yahut istenmeyen deneyim yaşamadan, Otokoç 2. El teminatıyla, anında ve nakit olarak gerçekleştirebiliyor.

Ülke çapında 25 lokasyonda hizmet veren Otokoç 2. El, en düzgün nakit araç alımı uygulaması ile aracını satmak isteyenlere süratli ve kurumsal tahlil noktası olmayı sürdürürken muteber sigorta hizmetleri, fiyatsız ekspertiz raporu, süratli alım süreci süreçleri dahil her türlü gereksinimi karşılayan ve dijitalleşen hizmetleriyle Türkiye’de 2.El’in muteber adresi olmaya devam ediyor. Müşterisini odak noktasına koyarak büyüyen, dinamik, geniş coğrafyada hizmet veren, güçlü, kesiminde başkan Otokoç 2. El; her muhtaçlığı karşılayacak yetkinlikte olma, sürdürülebilir muvaffakiyet ve müşteri odaklı vizyonu ile hareket ediyor.

Satın alma hizmeti hakkında detaylı bilgi ve kıymetlendirme için müşterilerin Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren Otokoç 2. El showroomları yahut Otokoç 2. El web sitesine erişmeleri kâfi.

Öncülük ve inanç vizyonu doğrultusunda attığı adımlarla tam 93 yıldır bölümde standartları tanımlayan Otokoç Otomotiv çatısı altında tahlil sağlayan Otokoç 2. El, Türkiye’de kurumsal ikinci el araç satışında önder pozisyonda.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu