Bodrum Tanıtımına Ford Desteği

Türkiye’nin turizm merkezi Bodrum için, tanıtım atağına geçildi. Bodrum Belediye Lideri ve BOTAV İdare Heyeti Lideri Ahmet Aras, başlattıkları “Visit Bodrum Projesi” ile ilçenin tarih, turizm ve kültürel zenginliklerini dijital platformda tüm dünyaya duyuracaklarını belirterek, önümüzdeki süreçte Bodrum’u cazibe merkezi haline dönüştüreceklerini kaydetti.

Ford’dan Bodrum Tanıtımına Büyük Destek

Bodrum Tanıtma Vakfı’nın (BOTAV) Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen Olağan Genel Kurulu’nda, ilçenin tanıtımına yönelik hazırlanan projeler masaya yatırılarak, oluşturulan güç birliğiyle elde edilen kazanımlara dikkat çekildi.

Genel Heyet öncesinde Ford Türkiye ve BOTAV ortasındaki işbirliğinin başlangıcı olarak, 2 adet Ford Kuga aracın vakfa teslimi, Muğla Bayii Helvacıoğlu tarafından gerçekleştirildi. Araçlar Helvacıoğlu Satış Koordinatörü Cenk Kalkan ve Satış Müdürü Enver Kasal tarafından BOTAV idare konseyi lideri Ahmet Aras ve Genel Sekreter Serkan Ceylan’a teslim edildi. Cenk Kalkan yapmış olduğu açıklamada Bodrum tanıtımına dayanak vermekten ve uzun soluklu bir işbirliğinin başlangıcını duyurmaktan duydukları memnuniyeti lisana getirdi.

Her Platformda Tanıtım

Bodrum Belediye Lideri ve BOTAV İdare Konseyi Lideri Ahmet Aras, genel heyette yaptığı konuşmasında, milletlerarası platformlarda birçok dijital faaliyete ve toplantıya katıldıklarını belirterek, her platformda Bodrum’u yanlışsız bir halde tanıtmaya çalıştıklarını söyledi. BOTAV’ın, Bodrum’un tanıtım gücü olarak kendini söz etmeye başladığının altını çizen Lider Aras, vakfın web sitesinde ve ‘Visit Bodrum’a uzanan bir çalışma başlattıklarını belirterek, “Visit Bodrum Projesi’ Bodrum’un dijital tanıtımı olması açısından çok değerli. Bunun için önemli çalışmalar yapacağız.”dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu