Borusan Oto, Bodrum’un Tek Jaguar Land Rover Yetkili Servisi Olarak Hizmet Vermeye Başladı

Türkiye’de 6 vilayette 10 başka şubesiyle hizmet veren Borusan Oto, bu yıl Bodrum’daki onuncu yılını kutluyor. Borusan Oto Bodrum, kısa vakitte yalnızca tatil için Bodrum’u tercih edenlerin değil, burada yaşayanların da uğrak noktası haline geldi. BMW Yetkili Satıcısı ve BMW KÜÇÜK markalarının Yetkili Servisi olarak hizmet veren Borusan Oto, artık de Jaguar ve Land Rover markalarının Bodrum’daki tek Yetkili Servisi oldu.

Yaz devriyle birlikte Türkiye’nin dört bir yanından tatil için Bodrum’u tercih eden Jaguar ve Land Rover sahipleri, bundan bu türlü alışık oldukları yüksek kalitede ve inançlı bakım tamirat hizmetlerini Bodrum’un yeni ayrıcalık merkezi Borusan Oto Bodrum’dan almaya devam edebilecek.

Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan, Bodrum’daki Jaguar ve Land Rover kullanıcılarının beklentilerini en âlâ standartlarda karşılamaktan büyük memnunluk duyduklarını belirtti. Pandeminin de yarattığı tesirle Bodrum’un yaz periyodu dışında da bir çekim merkezi haline geldiğini belirten Alsan, “Tüm şubelerimizde sunduğumuz, müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kalitede ve sağlam servis hizmetini kentin tek Jaguar ve Land Rover Yetkili Servisi olarak Borusan Oto Bodrum’da da sunmaya devam edeceğiz” dedi. Alsan, müşterilerin isterlerse fiyatsız vale hizmetinden faydalanarak tatillerine orta vermeden servis hizmetinden faydalanabileceklerini de ekledi. Borusan Oto Bodrum’un tıpkı vakitte Jaguar Land Rover onaylı kullanılmış araçlar konusunda yetkili satış noktası olduğunu belirten Alsan, uzman teknisyenler tarafından denetimleri yapılmış kullanılmış Jaguar Land Rover araç seçeneklerine, Jaguar Land Rover Approved programıyla Borusan Oto Bodrum’da itimatla sahip olunabileceğini belirtti.

Borusan Oto Bodrum, Bodrum’un en merkezi noktalarından biri olan Konacık’ta yer alıyor. 3.500 metrekare alana sahip tesiste, yeni ve kullanılmış araba seçenekleri, çağdaş ve ferah müşteri kabul salonları, mekanik atölye, kaporta boya atölyesi ve araç yıkama alanları yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu