Opel, 2020 Model Insignia’nın Fotoğraflarını Paylaştı

Opel, lüks ve geniş iç hacmine sahip D segmenti aracı Insignia’nın 2020 modelinin görüntülerini yayınladı. Yayınlanan fotoğraflar, Insignia’nın dizaynında birtakım küçük değişiklikler olduğunu gösteriyor. Arabada yapılan bu küçük değişiklikler, aracın ön kısmında odaklanmış üzere görünüyor. 

2020 Insignia’da aracın ön kısmında bulunan ızgara ve farlar revize edilmiş görünüyor. Aracın ızgarası, yeni krom süslemelerle yeni bir görünüme kavuşmuş durumda. Aracın yuvarlak sis farları ve öteki aydınlatma elemanları birebir pozisyonlarında kalırken biraz daha keskin hatlara kavuşmuşlar. Opel 2020 Insignia’nın tampon kısımda de küçük değişiklikler yapılmış. Aracın art tamponu artık çift egzoz barındıracak bir yapıya kavuşmuş görünüyor. 

Aracın iç kabinine ilişkin fotoğraflar paylaşılmadı. Lakin aracın kabininde kablosuz telefon şarj cihazı ve yenilenmiş multimedya merkezi olacağı açıklandı. 2020 Insignia’da birebir vakitte yenilenmiş bir geri görüş kamerası da bulunacak. Aracın motoru ile ilgili olan bilgiler ise hala gizli tutuluyor. Bu nedenle aracın motor kısmında rastgele bir yenilenme olup olmadığı şimdi bilinmiyor. 

Gelecek ay yapılacak Brüksel Araba Fuarı’nda 2020 model Opel Insignia hakkında daha fazla bilgi paylaşılacak. Opel Insignia’nın 2020 modelini bekleyenler ise o tarihe kadar Opel’in yayınladığı fotoğraflarla yetinmek zorunda kalacaklar. 

Başa dön tuşu