TOGG Trumore 40 Şanslı Kişiye Ücretsiz Test Sürüşü Yaptıracak

TOGG, Trumore uygulamasına sahip her 25.000. kişiye yeni çıkacak otomobili olan C-SUV modeli ile ücretsiz test sürüşü yaptıracak.

TOGG  Trumore Nedir ve Nasıl İndirilir?

Trumore, C-SUV modeli için ön sipariş verebilmenizi sağlayan mobil bir uygulama. Bu uygulama kullanıcı deneyiminin merkezde olduğu bir yapıya sahip. İçerisinde Earn.More, Go.More, Play.More ve Scale.More gibi alt başlıklar var.

Bu uygulama sayesinde aracınızı nerede şarj edeceğinizden, e-cüzdan üzerinden ödeme yapmaya kadar pek çok şeyi yapabilirsiniz. Uygulama başlangıçta Türkiye de kullanıma sunulacak.

Trumore şu anda üç farklı uygulama mağazasında yerini almış durumda. Android sahipleri uygulamayı Google Play Store üzerinden, Apple sahipleri ise App Store üzerinden uygulamayı edinebilirler. Ayrıca Huawei sahipleri için de Huawei App Gallery üzerinden uygulamayı indirmek mümkün.

Ücretsiz Sürüş Hakkına Kimler Sahip Olacak?

Togg, kendi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi yayınladı. Bu gönderiye göre Trumore uygulamasını indirip kayıt olan her 25.000. 40 kişi ücretsiz sürüş hakkı şansına erişmiş olacak.

Yapılan açıklamaya göre her 25.000. 40 Trumore kullanıcısı bu hakka sahip olacak. Bu 40 kişi 2023 yılının Nisan ayında TOGG’un Gemlik’te yer alan tesisini ziyaret edecek. Burada yer alan Teknoloji kampüsünde bu 40 kişi hem tesisi ziyaret edecek hem de bu kampüste test sürüşü gerçekleştirecek.

Şu an yapılan açıklamaya göre bu 40 kişiden 5’i seçilmiş durumda. Siz de bu kullanıcılardan biri olmak isterseniz TOGG’un resmi Twitter sayfası üzerinde ki linkten kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Trumore’u İndirdikten Sonra Nasıl Kayıt Yapacaksınız?

Trumore uygulamasını kullanmış olduğunuz platformun mağazasından indirdikten sonra yapmanız gereken şey çok basit. Uygulama sizden adınızı, soyadınızı ve bunun yanı sıra e-posta adresinizi istiyor. Böylece kayıt yapıyorsunuz.

Ardından kaydınızı yaptıktan sonra uygulamayı kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde ki kaydırma ekranlarını kullanarak şarj noktalarını görme şansınız var.

Ayrıca uygulamada ki tasarruf hesaplayıcı kısmı sayesinde kullanıcılar kullandıkları araç ile  TOGG C-SUV arasında ne kadar tasarruf edebileceklerini görme şansına sahip.

Trumore Uygulaması Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Göz Atabilirsiniz

Başa dön tuşu