Türkiye’de ‘Yılın En İtibarlı Otomobil Markası’ Belli Oldu

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu. 2019 yılını Türkiye araba ve hafif ticari araç toplam pazarının başkanı olarak tamamlayan Fiat, Marketing Türkiye The ONE Awards Mükafatları binek araba kategorisinde prestijini en çok artıran marka seçildi.

İtibar ve Marka Bedel Performans Ölçümü araştırması kapsamında; 40 farklı daldan yıl içinde prestijini en çok artıran markalar ve iş ortakları, 12 vilayette toplam 1200 bireyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Fiat, halk heyeti tarafından “Yılın En Prestijli Markası” mükafatına layık görüldü.

Fiat Pazarlama Yöneticisi Özgür Süslü mevzuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları aktardı:

“Başarımızı 'Yılın En Prestijli Markası' ödülüyle taçlandırmaktan memnunluk duyuyoruz. Türkiye'nin en çok tercih edilen arabası Egea Ailesi ve Fiat eser gamında yer alan tüm yenilikçi modellerimizle çıtamızı her geçen yıl daha ileriye taşıyoruz. Başta 4'üncü sefer 'Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Otomobili' olan Egea Ailesi olmak üzere, Fiat eser gamında yer alan tüm modellerimizle herkes düzgün bir arabaya sahip olsun diye çalışıyoruz.

Amacımız konfor, tasarım ve teknolojiyi herkes için ulaşılır kılmak. Ayrıyeten Fiat Manisiz Hareket sosyal sorumluluk projemizle mobiliteyi ve motor sporlarındaki varlığımızla da sürüş keyfini ulaşılabilir kılma vizyonumuzu destekliyoruz. 2020 yılında da bu yolda yürümeye devam edeceğiz.''

Fiat'ın Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen arabası olan Egea, bu yıl dördüncü sefer Türkiye'nin en çok satılan arabası olmuştu.

Başa dön tuşu