Yeni Renault Kadjar Türkiye fiyatı muhakkak oldu

Özgür Çetin

Yenilenen Kadjar, klâsik SUV dizaynına sadık kalırken, dinamik ve çağdaş sınırlarıyla daha şık bir görünüme kavuşuyor. Yeni Kadjar’da konfor, kalite ve ergonomik tasarım ön planda tutulurken, yine tasarlanan iç yer ile daha konforlu bir sürüş tecrübesi sunuluyor.

Yakıt verimliliği ve performans odaklı yeni çevreci 1.3 TCe akaryakıtlı motor, Yeni Kadjar ile birlikte Türkiye’de Renault eser gamında birinci defa pazara sunuluyor. 140bg (manuel/EDC) ve 160bg (EDC) olarak üç farklı versiyona sahip bu yeni kuşak motor, İttifak ve partneri Daimler ile birlikte geliştirildi.

Gösterge panelinin orta kısmında yer alan 7 inçlik yeni dokunmatik multimedya ekran, daha yüksek parlaklığa ve hassasiyete sahip. Yeni otomatik klima denetim paneli, daha çağdaş ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor.

Yeni Kadjar; şoför, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, Acil Fren Dayanak Sistemi, Yokuş Kalkış Takviye Sistemi, sürat sabitleyici ve sınırlayıcı üzere göz dolduran standart güvenlik ekipmanlarına sahip.

17 ve yeni 19 inç olmak üzere iki jant seçeneğine sahip Yeni Kadjar, “Ural Yeşil”, “Demir Mavi” ve “Arsenik Gri” olmak üzere üç farklı yeni renk seçeneği ile sunuluyor.

Yeni krom ızgarasının yanı sıra tekrar tasarlanmış ön ve art tamponları ile daha dinamik bir dizayna kavuşan Yeni Kadjar; Touch, Touch Roof ve Icon donanım düzeyleri ile 158.250 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Daha çağdaş dış tasarım

Yeni Kadjar, daha alımlı ve çağdaş tasarımı ile Türkiye’de araba severlerin beğenisine sunuluyor. C biçimindeki LED farlar, Yeni Kadjar’ın yüksek teknolojik görünümüne katkı sağlarken; yeni krom ızgara, tekrar tasarlanmış ön ve art tamponlar, yeni tasarım özellikleri ortasında yer alıyor.

Yeniden tasarlanan art tamponda, Kadjar’a daha güçlü bir yol duruşu kazandıran krom ayrıntılar yer alıyor. En üst donanım düzeylerinde standart olarak sunulan köpekbalığı anten yenilenen Kadjar’a daha dinamik bir görünüm sağlıyor.

Yeni Kadjar, ön kısmında yer alan Renault eser gamına has C-şeklinde aydınlatması ile dikkat çekiyor. Dikdörtgen biçimindeki sis farları ise Kadjar’ın her yol şartına uygun biçimini gözler önüne seriyor.

Gündüz sürüş farlarına entegre edilen LED sinyaller, inceltilerek tampona entegre edilen LED art sinyaller, geri vites lambaları ve sis farları Yeni Kadjar’a şık bir görünüm kazandırıyor. Pure Vision LED teknolojisine sahip sis farları ile güç tüketimi halojen farlara kıyasla altı kat daha düşük düzeyde.

Yeni Kadjar 17 ve yeni 19 inç olmak üzere iki jant seçeneğinin yanı sıra üç yeni renk ile birlikte sunuluyor: “Ural Yeşil”, “Demir Mavi” ve “Arsenik Gri”.

Başa dön tuşu