Togg, İlk Showroom’unu Açtı

Togg, bugün İstanbul, İzmir ve Adana’da yeni deneyim merkezleri açtı. Özellikle İstanbul Zeytinburnu’da açılan deneyim merkezi, hem boyutları hem de teslimat merkezi olmasıyla Togg’un ilk gerçek anlamda showroom’u olma niteliği taşıyor.

Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), yeni deneyim merkezlerini açtı. Togg T10X’lerin sergilendiği merkezlerde hem elektrikli otomobili görebiliyor hem de teknolojileri yakından inceleyebiliyorsunuz.

Togg’un ilk showroom’u diyebileceğimiz deneyim merkezi, İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan Yedi Mavi tesislerinde açıldı. Paylaşılan fotoğraflar, tesiste en az iki adet Togg T10X sergilendiğini gözler önüne seriyor. Tüketiciler, Kula veya Anadolu rengindeki yerli otomobilleri yakından görme ve inceleme imkanı yakalamış oldular.

Togg’un yeni deneyim merkezi işte böyle görünüyor

Togg deneyim merkezi

togg zeytinburnu

togg mağaza

togg yedi mavi

Togg’un resmi sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili bir paylaşım yapıldı. Yapılan bu paylaşımda “T10X akıllı cihazımızı yakından incelemek ve akıllı yaşam çözümlerini deneyimlemek için sizleri de bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Togg’un Twitter’daki paylaşımı şöyleydi:

Başa dön tuşu